Заказ мероприятий

  +38 (066) 401-50-44

      (Оксана)


Apple Music
Аудио
Олександр Кривошапко вибув із шоу X-Factor

В минулу суботу, 11 грудня, із шоу X-Factor вибув один із найсильніших учасників проекту маріуполець Олександр Кривошапко. Умови, при яких це відбулося, дуже обурили глядацьку аудиторію і фанати Олександра Кривошапко почали влаштовувати массові акції протесту проти таких дій!

Керівництво каналу СТБ виступило з офіційною заявою, в якій пояснює те, що відбулося в останньому ефірі шоу «X фактор» і обіцяє поступити по справедливості.

У заяві генерального директора телеканалу Володимира Бородянського і генерального продюсера каналу Галини Пілютікової зокрема говориться:

«У суботньому ефірі шоу «Х-фактор», відповідно до глядацького голосування, в номінацію потрапили два дуже сильних учасника: Олександр Кривошапко і дует Олександра Павлика і Сергія Семенова. Для нас це стало великою несподіванкою, і позиція телеканалу була однозначна – розкривати результати глядацького голосування. Але відповідно до правил шоу, судді могли ухвалити рішення самостійно. І вони його прийняли, хоча воно і суперечило позиції каналу. Ми хочемо бути чесними з нашими глядачами, тому вже в цю суботу, під час прямого ефіру, перед оголошенням про відкриття телефонних ліній ми озвучимо остаточне рішення телеканалу, і воно обов’язково відповідатиме простому критерію – бути справедливим».