Заказ мероприятий

  +38 (066) 401-50-44

      (Оксана)


Apple Music
Аудио
X-Factor Україна. Сьомий прямий ефір

Пісня: Tombe la neige
Автори: Salvatore Adamo
Найбільш відомі виконавці: Salvatore Adamo

Класика франкофонної пісні, яка вже майже півстоліття знайома та улюблена багатьма шанувальниками цього напрямку. „Падає сніг, вона не прийде...” Дуже ніжна та меланхолійна пісня. На шоу при постановці номеру до цієї пісні додали трохи новорічного настрою – каток, гарні дівчатка на ковзанах. Взагалі весь номер виглядає дуже світлим та добрим, і якщо там і проглядає якась печаль, то не здається, що вона затримається довше, ніж розтане сніжинка на долоні.

Пісня за життя: Арія містера Ікс
Автори: слова – Ольга Фадєєва, музика – Імре Кальман
Найбільш відомі виконавці: Георг Отс, Рудольф Шок, Герард Васільєв, Петер Андерс

Пісня, яка стала поворотним пунктом не тільки для Олександра Кривошапко, але мабуть і для шоу в цілому. Пісня, після виконання якої спалахнули неабиякі пристрасті. Пісня-виклик, пісня-відчай, пісня – розкриття душі.
Сама номінація в цей вечір була несподіванкою. Може це й не був найкращий виступ Олександра у проекті, але й не найгірший серед інших учасників. Але що сталося те сталося. З перших же акордів стало ясно, що сам вибір пісні вже є бездоганним. „Арія містера Х” – вже одна назва перекликається з назвою проекту. Сам текст вкрай пасує до ситуації. Звернення до суддів, звернення до глядачів, прагнення до чогось недосяжного, сум від того, що тебе не розуміють. І ось до цього вже круто замішаного коктейлю додається бездоганне виконання. Жодної невірної ноти, жодного невірного жесту, емоціі, перед якими неможливо встояти. Так, це не Георг Отс. Це Олександр Кривошапко.


Следующие новости:
Предыдущие новости:

 

Комментарии  

 
+9 #2 СВЕТА 20.02.2011 21:32
То что творили судьи не поддается не какой логики.Он пел как БОГ.
 
 
+5 #1 Саша 19.02.2011 19:31
Красавчик!!!!