Заказ мероприятий

  +38 (066) 401-50-44

      (Оксана)


Apple Music
Аудио
X-Factor Україна. Дев’ятий прямий ефір

Пісня: Романс
Автори: слова – С. Єсенін, музика – С. Бєляєв
Найбільш відомі виконавці: Олександр Малінін.

Перша пісня після повернення. Величезний іспит, з яким Олександр впорався більш ніж блискуче. 
Слова цього романсу, написані одним з найвизначніших поетів початку двадцятого сторіччя Сергієм Єсеніним просто напрочуд співпали с усією ситуацією та почуттями, що без сумнівів переповнювали молодого співака. «Прокатилась дурная слава, что похабник я и скандаліст», - так, саме цю репутацію старанно створювали для Олександра.
Це пісня-сповідь, пісня, що розриває душу та серце. І емоціі накривають глядачів мов величезна хвиля. Немає слів, якими можна виразити все те, що переповняє тебе після цього виконання. Залишається лише встати та аплодувати до болю в долонях. Браво!

Пісня: One Way Ticket (To the Blues)
Автори: Hank Hunter, Jack Keller
Найбільш відомі виконавці: Eruption

Одним ця пісня більш знайома за оригінальним виконанням, інші пригадають російський варіант про „Синій-синій іній”, але мелодія без сумнівів дуже та й дуже відома. 
В постановці до тексту підійшли дещо буквально, відштовхнувшись від слів про квиток в один кінець. То ж глядачі спостерігали авіасмугу, гарненьких стюардес та веселого кучерявого пілота. Дуже легкий, позитивний номер. Звісно, зі сторони демонстрації вокальних даних там ніде розвернутися, але Олександр витягнув з пісні все можливе. Він відверто веселився, дещо загравав з глядачами, то ж на протязі всієї пісні дуже важко стримати посмішку.

 

Комментарии  

 
+8 #2 анастасия 23.03.2011 10:56
сашене видео супёр :-) ,сашенька я тебья люблю :D :lol: :D :lol: :-) ;-) :P :roll: :lol: :D
 
 
+11 #1 СВЕТА 20.02.2011 21:41
Забава это просто фурор,диско с таким пилотом и в ад и в рай.Извините!!!!!!! !!!!!!!!!!!