Заказ мероприятий

  +38 (066) 401-50-44

      (Оксана)


Apple Music
Аудио
X-Factor Україна. Десятий прямий ефір

Пісня: Vivo Per Lei. 
Автори: G.Panceri - M.Mengali - V.Zelli.
Найбільш відомі виконавці: Андреа Бочелі/Giorgia.

Ця пісня вже звучала на кастингу в Донецьку. Але як для Олександра, так и для глядачів, здається, після того вже минуло чи не ціле життя. То ж було дуже цікаво почути її знов, побачити, що змінилося.
І змінилося багато. Крім, звичайно, очевидних зовнішніх змін і вигляді самого Олександра, і в постановці номеру, змінилась манера виконання та внутрішній зміст, що передає співак. Якщо на кастингу зовсім молодий чоловік розказував про свою першу, чисту та світлу любов до музики, то зараз співає вже значно подорослівшавший юнак, що пройшов досить тернистим шляхом, і знає, що за цю любов буде потрібно боротися.

Пісня: Fairytale
Автори: Олександр Рибак
Найбільш відомі виконавці: Олександр Рибак

Пісня-переможиця Євробачення. Тоді молодий чоловік зі скрипкою своєю посмішкою та щирістю підкорив багатьох. Зараз два Олександри спробували заспівати дуетом. І попри всі негаразди з непрацюючим мікрофоном можна з впевненістю сказати, що все в них вийшло. Весело, легко, невимушено і вкрай позитивно.

Пісня: Город, которого нет
Автори: Ігор Корнєлюк
Найбільш відомі виконавці: Ігор Корнєлюк

Дуже важка емоційно пісня. Адже що може бути важчим за знання про те, що твоїм мріям не дано здійснитися? І все одно здаватися не можна, хоч кожен шаг до мети дається надзвичайними зусиллями, відбираючи сили. Пісня-відчай, виконана з величезною емоційною віддачею. Виконана так, що за кожним шагом, кожною взятою співака спостерігаєш з замиранням серця, так, нібито дивишся на виступ канатохідця.

Остання пісня: Лебединая верность
Автори: слова – А. Дємєнтьєв, музика – Є. Мартинов
Найбільш відомі виконавці: Євгеній Мартинов, Софія Ротару

Вже відомі результати, то ж ця пісня є останнім дарунком Олександра глядачеві на цьому проекті. Рідкісним дарунком, бо ще є гарні та емоційні пісні, але настільки проникливих знайдеться небагато. Свого роду ця пісня також про вічне кохання. Але не тільки. Ще і про людську підступність, про розлуку, про почуття провини - хоч і в тому, що не в силах відвернути. «Ты прости меня любимая, что моё крыло счастье не спасло». Та незважаючи на трагічну розв’язку, в кінці пісні є надія на те, що ця історія більше не повториться. 
Знов бездоганний вибір – по тексту, по асоціативному ряду. Що ж до виконання... А що про нього говорити? Тільки слухати.

 

Комментарии  

 
+1 #3 Андрей и Лена 22.10.2011 23:44
Саня мы тебя любим, песня просто супер в твоем исполнении. :lol:
 
 
+1 #2 Аня 27.04.2011 11:01
Тебе на евровидение пора!!!
 
 
+2 #1 СВЕТА 20.02.2011 21:52
Саша в твоем исполнении песни виво перлей,город которого нет ,лебединая верность это для всех нас твое богатство.Ты просто большой МОЛОДЕЦ!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!